Park Mikołaja w Krainie Baśni

Pewnego razu św. Mikołaj w trakcie kolejnej podróży po świecie, zawitał do niewielkiego miasteczka w południowej Polsce. Jako doświadczony poszukiwacz wyczuł już z daleka, iż to miejsce posiada magiczną moc sprawiania ludziom samych miłych niespodzianek.


 W ten oto sposób św. Mikołaj znalazł się w Zatorze, w którym upatrzył sobie na założenie głównej bazy piękny park ze wspaniałymi okazami wiekowych drzew. Park można odwiedzać już od 20 listopada 2011 r. do 20 lutego 2012r.


Tylko tutaj można udać się w niezwykłą podróż do bajkowej krainy oświetlonej ponad 3 milionami światełek. Podczas wędrówki można odwiedzić bohaterów z kilkunastu bajek. Na koniec wszystkich czeka spotkanie ze Świętym Mikołajem. 


W korowodzie Św. Mikołaja, który odbywa się codziennie o godzinie 13:00 oraz 16:00 i jest niewątpliwie jedną z największych atrakcji Parku, spotkać można najpopularniejszych bohaterów naszych ulubionych bajek.


Na wszystkich dużych i małych czeka niezapomniana oraz niesamowita przygoda w krainie wirtualnego skrzata Sylwestrzaka. Są to interaktywne zajęcia z wykorzystaniem technologii 3D, połączone w show. Pozwalają na nawiązywanie rozmowy z postacią - zabawnym Sylwestrzakiem, który przemawia do nas wprost z ekranu.

Sylwestrzak chodzi, tańczy, śpiewa na dużym ekranie i odpowie na każde Twoje pytanie! Niewątpliwie jest to świetna zabawa dla dzieci, jak i dorosłych.

Dodatkowe atrakcje:
  • Mikołajowy Wulkan Zapomnienia do spalania złych uczynków 
  • Gwiezdna Wyrzutnia Mikołajkowy 
  • Plac Rozrywki - Salon Gier 
  • Poczta Św. Mikołaja 
  • Wesoły Pociąg 
  • Kiermasz oraz sklepiki z pamiątkami i ozdobami świątecznymi

Prezentowane tutaj zdjęcia i informacje pochodzą ze strony internetowej parku. Nie są nasze, ale wydaje nam się, że miejsce jest ciekawe i warto je pokazać. Zwłaszcza w okresie przedświątecznym.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz